PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799265}

Yellowstone

8,2 19 292
oceny
8,2 10 1 19292
7,8 6
ocen krytyków
Yellowstone
powrót do forum serialu Yellowstone

Postać Jamiego

ocenił(a) serial na 10

Obejrzałem cały serial ciurkiem i ogólnie świetny. Tacy Synowie Anarchii na koniach, zwłaszcza pierwsze sezony, potem lekki zwrot z szemranych kowbojów-zabójców na politykę.

Niemniej boli mnie to co zrobili z postacią Jamiego. Mam wrażenie, że scenarzyści trochę inaczej widzieli jego przyszłość w pierwszym sezonie. Tam wydawał się być dorosłym dzieckiem, które zostało zmanipulowane przez ojca w życie którego nie chce. Zdawało się, że przez cały pierwszy sezon coraz bardziej dąży do ucięcia pępowiny, a potem nagle wątek się skończył na "przepraszam tatku, już nie będę niezależny".

Tak samo relacje z Beth, w pierwszym sezonie miało się wrażenie, że zwyczajnie się nie lubią, nie dogadują, tak jak to czasem w rodzeństwach, ale nie nienawidzą. A potem twórcy wymyślili wątek z kastracją, żeby zaplanowana przez nich nienawiść nie była zupełnie nieuzasadniona.

Zresztą w każdym sezonie podnosili poprzeczkę w tym co Jamie może zrobić, żeby widzowie go nie lubili. Najpierw zabójstwo dziennikarki, potem kastracja Beth, następnie krycie biologicznego ojca w zleceniach zamachów...

Może gdybym oglądał ten serial na bieżąco kiedy wychodził, to nie byłoby aż tak widoczne, niemniej oglądając pod rząd odnoszę wrażenie, że ten wątek mógł być lepiej poprowadzony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones