PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100473}

Wampir z Feratu

Upír z Feratu
6,1 404
oceny
6,1 10 1 404
6,5 2
oceny krytyków
Wampir z Feratu
powrót do forum filmu Wampir z Feratu

Niezly

ocenił(a) film na 7

Film byl pokazywany w 80-tych latach w polskich kinach a ja go ogladalem w polskiej telewizji tez w 80-tych.

ocenił(a) film na 10
PeterH1001

...a jednak był wyświetlany w TVP za komuny ! Nie wiedziałem o tym. Czy można zdobyć ten film na DVD lub VCD ?

ocenił(a) film na 8
PeterH1001

Na pewno był emitowany w latach 80-tych (raczej pierwsza połowa) w telewizji.

anonimowy

Tak, był puszczany pod tytułem "Motocykl - wampir"

ocenił(a) film na 8
Il_cattivo

Skąd masz ten tytuł? Wydaje mi się trochę wątpliwy... Z dużą dozą pewności obstawiłbym rok 1983 lub 1984 jako rok emisji w TVP.

ocenił(a) film na 6
anonimowy

Ja go oglądałem w TVP, w jakąś sobotę o 20:00, w 1986 albo 1987 roku, pod normalnym tytułem "Wampir z feratu"

ocenił(a) film na 8
de_Franco

Przy tak znacznej odległości czasowej nie łatwo jest ustalić dokładnie rok. Nie jestem pewien, czy nie widziałem go jeszcze przed polską premierą "Christine"(1983), bowiem pewne analogie są bardzo wyraźne. Tytuł faktycznie był "Wampir z Feratu" lub bardzo podobny. Też nie jestem pewien, czy pora nie była późniejsza. Może była więcej niż jedna emisja w TVP?

anonimowy

Film byl pokazywany w programie pierwszym dokladnie 05.01.1985 o godz. 20.00 pod tytulem ''Wampir z feratu''

ocenił(a) film na 8
saxon

Możliwe.

ocenił(a) film na 6
saxon

Czyli prawie dobrze zapamiętałem. Tylko rok popchnąłem do przodu, ale jak tak się zastanowię to faktycznie mógł to być 1985.

anonimowy

Co wy ludzie? Przeciez "Motocykl wampir" to zupelnie inny film! Nie znacie takiej klasyki kina grozy?! :D
http://www.filmweb.pl/film/I+Bought+a+Vampire+Motorcycle-1990-168600

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones