PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100473}

Wampir z Feratu

Upír z Feratu
6,1 404
oceny
6,1 10 1 404
Wampir z Feratu
powrót do forum filmu Wampir z Feratu

Bardzo dobry !

ocenił(a) film na 10

Własciwie widziałem ten film raz w życiu, kilka lat temu na niemieckim kanale VOX. Nie wiem czy kiedykolwiek był wyemitowany przez Telewizję Polską. Na uwagę zasługuję prototypowy model Skody, który do potrzeb filmu został odpowiednio przerobiony. To właśnie ten samochód gra główną rolę samochodu wampira.
Dobry film ! Polecam !

kaczor_78

podobno byl nawet w kinach z 20lat temu.

Sarenka_Na_Mrozie

Nie podobno, ale na pewno. Wiem co oglądałem. I może był w TV, ale ten jeden raz w kinie to pamiętam. :)

ocenił(a) film na 7
Sarenka_Na_Mrozie

2 tygodnie temu był w kinie.

kaczor_78

Ciekawy fakt - fabryczny kierowca zespolu Skoda Motorsport, Jan Kopecky, wystartuje w Rajdzie Bohemii samochodem wymalowanym w barwy morderczego auta z filmu sprzed 35 lat! :)
Tutaj sa zdjecia z testow przed rajdem:
http://www.ewrc.cz/ewrc/fotogalery.php?events=34878&fotograf=161

ocenił(a) film na 6
kaczor_78

Film na pewno był w naszej telewizji, bo mocno wrył się w moją pamięć, gdy podglądałem go jednym okiem i męczyłem później nocnymi koszmarami swoich rodziców.

ocenił(a) film na 6
gjon

Był był. Potem śnił mi się pedał ssający krew po nocach.

Genialny film, a dziś jak przebrnąć początek, który sugeruje, że to dno, dna to nadal nie jest źle.

Tylko te cygara, cygaretki i podwójne fajki... wielokontekstowy film.

ocenił(a) film na 8
gjon

Był, emitowano go dokładnie 1 maja 1985 roku...

I pomyśleć, że po tylu latach człowiek nadal go pamięta, mimo że za gówniarza oglądał ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones