PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655904}
6,7 4 867
ocen
6,7 10 1 4867
A Therapy
powrót do forum filmu A Therapy

Kto to dodał

ocenił(a) film na 9

jako film chyba skończony kretyn. Przecież to reklama której mogę dać 9 ale jako reklamie a nie krótkometrażówce

OLIN1

Nie wyzywaj smarkaczu, bo nie urośniesz. A gdy nie urośniesz, to nie urośnie również twój siusiak i jedyny los jaki cię wówczas czeka, to los maminsynka tkwiącego w łapskach tłustego i owłosionego macho.

ocenił(a) film na 9
La_Pier

Niestety przestałem rosnąć kilka lat temu i mój siusiak również więc mogę wyzywać. Nie umiesz po prostu przyznać się do błędu Polański wielkim reżyserem jest ale żeby każdą wyreżyserowaną przez niego reklamę dodawać jako film to chyba przesada , dlatego teraz ładnie przeproś za błąd bo przyjdzie do ciebie '' tłusty owłosiony macho'' i weźmie cię w swoje '' łapska''

OLIN1

To nie ja pokazywałem "A therpay" na festiwalu w Cannes, tylko Polański. Zresztą ty chyba nigdy nie oglądałeś żadnej reklamy. Bo gdybyś kiedykolwiek takową oglądał, to od razu wyczułbyś różnicę. Od razu zauważyłbyś, że u Romana nie ma ciotki Helci wyjmującej z pralki śnieżnobiałe pranie i powalającej myśli na zakończenie: "Zawsze czyste i świeże pranie. Tylko Persil. Numer jeden w Polsce i na świecie".

użytkownik usunięty
La_Pier

Tak czy inaczej, to wiąż reklama i zgadzam się z OLIN1, nie powinno się tu dodawać ani reklam, ani przedstawień teatralnych (a są takie przypadki).

Polański chyba zdobył w Cannes za "A therpay" jakąś nagrodę, nie wiem w jakiej kategorii, bo tych jest sporo, ale wydaje mi się, że gdzieś o tym czytałem.

użytkownik usunięty
La_Pier

Nieważne czy zdobył, czy nie. Jest to reklama i nagrody tego nie zmienią.

Zgłoś do usunięcia i nie zawracaj mi głowy już.

użytkownik usunięty
La_Pier

Skoro udzielasz się na forum to nie marudź, że ci ludzie odpisują.

ocenił(a) film na 7

Reklamy raczej nie mają czołówki i napisów końcowych, a tutaj takie coś znajdziemy.

użytkownik usunięty
zulombo

Forma reklamy nie zmienia faktu, że nadal jest reklamą.

ocenił(a) film na 7

Swoją drogą, skoro to jest na Filmwebie to ciekawe czemu nie ma tej reklamy Polańskiego z Natalie Portman.

ocenił(a) film na 9
lew890

Niestety jest kolego http://www.filmweb.pl/film/GREED%2C+a+New+Fragrance+by+Francesco+Vezzoli-2009-66 1666 filmweb szczyci się że ma tak dużą bazę ale nic w tym dziwnego skoro zaśmieca ją reklamami

ocenił(a) film na 7
La_Pier

Tu pragnę wprowadzić malutką korektę do Twojego światopoglądu - od wyzywania siusiak rośnie. Powinieneś znać to ze swojego doświadczenia. Wystarczy gdzieś kogoś powyzywać i już siusiak duży. Zwróć uwagę jak będziesz pisać następny post.

La_Pier

Rzeczywiście - żenada, że jest ten film na Filmwebie. :)

ocenił(a) film na 10
OLIN1

http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp

ocenił(a) film na 9
2008einstein2009

Link do youtuba i co z tego?

ocenił(a) film na 10
OLIN1

No że obejrzeć możesz.

ocenił(a) film na 9
2008einstein2009

Gdybym nie widział tej reklamy to bym jej nie komentował

ocenił(a) film na 8
OLIN1

Też uważam, że jako reklama, nie powinno tego tutaj być, ale to jest "film promocyjny" czy coś takiego i za pomoca tego chwytu, teoretycznie może być traktowany jako krótkometrażówka. Był nawet gdzieś artykuł, jak miał być pokaz filmu Polańskiego i wszyscy zaskoczeni, bo się okazało, że to reklama.

OLIN1

Zgadzam się z założycielem wątku, ludzie nie mają czym podbijać sobie punktów i wrzucają co popadnie, a FW łyka jak młody pelikan...to portal FILMOWY! Czego tu nie rozumiecie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones